Page Throbber (7.x-1.6) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Message
es: Mensaje

en: Page
es: Página

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
es: Páginas en las que este código PHP devuelva <code>Verdadero</code> (sólo para expertos)

en: Pages or PHP code
es: Páginas o código PHP
