Page Throbber (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Message
id: Pesan

en: Page
id: Halaman

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Only the listed pages
id: Hanya halaman yang terdaftar

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
id: Halaman dengan kode PHP ini menghasilkan <code>TRUE</code> (hanya untuk yang ahli)

en: Pages or PHP code
id: Halaman atau kode PHP
