Page Throbber (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Message
ja: メッセージ

en: Page
ja: ページ

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ja: 以下のPHPコードが<code>TRUE</code>を返す場合のみ（上級者向け）

en: Pages or PHP code
ja: ページまたはPHPコード
