Page Throbber (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Message
lt: Žinutė

en: Page
lt: Puslapis

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas
