Page Throbber (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Message
it: Messaggio

en: Page
it: Pagina

en: Show block on specific pages
it: Mostra il blocco su pagine specifiche

en: All pages except those listed
it: Tutte le pagine eccetto quelle elencate

en: Only the listed pages
it: Solo le pagine elencate

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
it: Pagine nelle quali il seguente codice PHP restituisce <code>TRUE</code> (per utenti esperti)

en: Pages or PHP code
it: Pagine o codice PHP
