Page Throbber (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Message
ru: Сообщение

en: Page
ru: Страница

en: Show block on specific pages
ru: Показывать блок на определённых страницах

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ru: Страницы, на которых данный PHP-код возвращает <code>TRUE</code> (только для опытных пользователей)

en: Pages or PHP code
ru: Страницы или PHP-код
