Page Throbber (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Message
th: ข้อความ

en: Show block on specific pages
th: แสดงบล็อคในหน้าที่กำหนด

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
th: หน้าใดๆ ที่คำสั่ง PHP นี้ส่งค่า <code>TRUE</code> กลับมา (ผู้เชี่ยวชาญเท่านั้น)

en: Pages or PHP code
th: หน้าใดๆ หรือ คำสั่ง PHP
