Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Default
ast: Predefiníu

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Comment
ast: Comentariu
