Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
bg: Класификация

en: Default
bg: По подразбиране

en: User
bg: Потребител

en: Page title
bg: Заглавие на страницата

en: Comment
bg: Коментар
