Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Comment
bs: Komentar

en: Global
bs: Globalni
