Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Default
ca: Per defecte

en: User
ca: Usuari

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Comment
ca: Comentari

en: Frontpage
ca: Portada
