Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Default
cs: Výchozí

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: Page title
cs: Název stránky

en: Comment
cs: Komentář
