Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།
