Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Default
eo: Defaŭlto

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Comment
eo: Komento
