Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Comment
eu: Iruzkina
