Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Default
gl: Predeterminado

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Comment
gl: Comentario
