Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Default
hr: Zadano

en: User
hr: Korisnik

en: Page title
hr: Naslov stranice

en: Comment
hr: Komentar

en: Global
hr: Opće
