Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Default
id: Bawaan

en: User
id: Anggota

en: Page title
id: Judul halaman

en: Comment
id: Komentar
