Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Comment
kk: Пікір
