Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا
