Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Comment
lv: Komentārs

en: Global
lv: Globāls
