Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
