Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Default
pl: Domyślny

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Comment
pl: Odpowiedź

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Enhanced control over the page title (in the &lt;head> tag).
pl: Rozbudowana kontrola nad tytułem strony (w znaczniku &lt;head>).

en: Global
pl: Globalne

en: Page titles
pl: Tytuł strony

en: Frontpage
pl: Strona główna
