Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Default
pt: Padrão

en: User
pt: Usuário

en: Page title
pt: Título da página

en: Comment
pt: Comentário
