Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Default
ro: Implicit

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Comment
ro: Comentariu

en: Pattern
ro: Model

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Show field
ro: Afişare câmp

en: User Profile
ro: Profil Utilizator
