Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Default
sl: Privzeto

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Comment
sl: Komentar
