Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: Page title
ta: பக்க தலைப்பு

en: Comment
ta: கருத்து
