Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Default
th: ค่าปริยาย

en: User
th: ผู้ใช้

en: Comment
th: ความคิดเห็น

en: Pattern
th: รูปแบบของ
