Page Title (7.x-2.3-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Default
vi: Mặc định

en: User
vi: Người dùng

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Global
vi: Chung
