Page Title (7.x-2.4-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Comment
af: Kommentaar
