Page Title (7.x-2.4-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ar: التصنيفات

en: Default
ar: مبدئي

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقد

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Comment
ar: التعليق
