Page Title (7.x-2.4-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Default
cy: Diofyn

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Node
cy: Nod

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Comment
cy: Sylw

en: Global
cy: Eang
