Page Title (7.x-2.4-beta1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: Default
de: Vorgabe

en: User
de: Benutzer

en: Page title
de: Seitentitel

en: Comment
de: Kommentar

en: Pattern
de: Muster

en: set page title
de: Seitentitel festlegen

en: Page Title
de: Seitentitel

en: Show field
de: Feld anzeigen

en: User Profile
de: Benutzerprofil

en: Page Type
de: Seiten Typ

en: Frontpage
de: Startseite
