Page Title (7.x-2.4-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Comment
el: Σχόλιο
