Page Title (7.x-2.4-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: گره

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Comment
fa: نظر
