Page Title (7.x-2.4-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Default
fi: Oletus

en: User
fi: Käyttäjä

en: Node
fi: Solmu

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Comment
fi: Kommentti

en: Global
fi: Yleinen
