Page Title (7.x-2.4-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Default
he: ברירת מחדל

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Page title
he: כותרת דף

en: Comment
he: תגובה

en: Global
he: כללי
