Page Title (7.x-2.4-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Node
hi: नोड

en: Comment
hi: टिप्पणी
