Page Title (7.x-2.4-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Default
ja: デフォルト

en: User
ja: ユーザー

en: Node
ja: ノード

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Comment
ja: コメント

en: Page Title
ja: ページタイトル
