Page Title (7.x-2.4-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Default
jv: Gawan

en: User
jv: Panganggo

en: Page title
jv: Judhul kaca

en: Comment
jv: Komentar
