Page Title (7.x-2.4-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់
