Page Title (7.x-2.4-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ
