Page Title (7.x-2.4-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Default
lt: Numatytasis

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Comment
lt: Komentaras
