Page Title (7.x-2.4-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл
