Page Title (7.x-2.4-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Default
sq: E prezgjedhur

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Comment
sq: Komenti
