Page Title (7.x-2.4-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Default
tr: Ön tanımlı

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Comment
tr: Yorum
