Page Title (7.x-2.4) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Page
ar: الصفحة

en: Out of date
ar: قديم

en: Desc
ar: تنازلي

en: Pattern
ar: النموذج

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: This will override any other link you have set.
ar: سيلغي هذا أي رابط أخر قمت بحفظه

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
