Page Title (7.x-2.4) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Out of date
ast: Ensin anovar
