Page Title (7.x-2.4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Out of date
bg: Не актуализирано

en: Apply
bg: Търси
