Page Title (7.x-2.4) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Out of date
bo: དུས་ཡོལ་ཟིན་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: This will override any other link you have set.
bo: འདིས་ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པའི་སྦྲེལ་ཐག་གཞན་བརྗེ་ངེས།

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
